chwileczkę...
tremco_illbruck_ambasador_dobrego_montazu_logo_web

Otrzymaliśmy wyróżnienie Tremco Illbruck

Z przyjemnością informujemy, że firma Salva znalazła się na liście Ambasadorów Dobrego Montażu Okien Illbruck. To wyróżnienie jest gwarancją wysokiej jakości naszej pracy i produktów.

Wyróżnienie i zobowiązanie

Stając się Ambasadorem Dobrego Montażu Okien nie tylko dowiedliśmy, że oferujemy najlepszą jakość okien dla naszych Klientów i profesjonalną usługę montażu, ale także podjęliśmy zobowiązanie, aby nieustannie zachowywać jakość pracy na wysokim poziomie. Jako eksperci w naszej branży, dążymy do zapewnienia optymalnego wsparcia dla osób, szukających informacji i wiedzy z zakresu montażu okien. Dbamy także o to, aby każdy podejmowany przez nas montaż okien spełniał wszelkie wymogi i służył naszym Klientom przez lata.

Ambasador Dobrego Montażu Okien Illbruck

Otrzymanie przez firmę Salva wyróżnienia firmy Tremco Illbruck oznacza dla nas udział w regularnych szkoleniach, dzięki którym będziemy na bieżąco poznawać najnowsze techniki montażu okien i wykorzystywać zalecenia producenta podczas naszych prac. Będzie to gwarancja najwyższej zgodności z wymogami, zapewniającymi najlepsze wykorzystanie funkcjonalności montowanych okien, ich długą żywotność i zachowanie właściwości przez lata.

Służymy radą i wsparciem

Podstawą naszej obsługi Klienta jest jego edukacja i dostarczanie rzetelnej, fachowej wiedzy, dotyczącej montażu okien i drzwi. Za tę postawę zostaliśmy docenieni już przez „Forum Branżowe” oraz licznych, zadowolonych Klientów (przeczytasz o tym TUTAJ). Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań dla swojego domu, odwiedź nasz salon w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu lub Lubinie. Nasi sprzedawcy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i dostosują rozwiązania do każdej Twojej potrzeby.

Dodaj komentarz