chwileczkę...
pomóż pomagać salva

Wspólnie pomóżmy potrzebującym!

Rusza kolejna edycja akcji „Pomóż pomagać”, w której szukamy najbardziej potrzebujących rodzin, miejsc i organizacji, borykających się z nieszczelnymi i pękniętymi szybami oraz zniszczonymi drzwiami. W miesiącach zimowych są to przyczyny, dla których pomieszczenia szybko tracą ciepło, a koszty ogrzewania rosną, zmuszając często mieszkańców do funkcjonowania w nieludzkich temperaturach. Właśnie takim osobom chcemy pomóc, oferując solidną i profesjonalną stolarkę okienną i drzwiową.

Potrzebujemy Twojej pomocy

Abyśmy mogli dotrzeć do potrzebujących, niezbędne jest Twoje zaangażowanie. Jeśli znasz miejsca lub rodziny, których nie stać na nowe okna i drzwi, skontaktuj się z nami. Może to być Twój sąsiad, znajoma rodzina albo gminna świetlica – nie ograniczamy naszej pomocy. Chcemy zamieniać rzeczywistość na lepsze, niosąc praktyczną pomoc tym, którzy nie są w stanie sami zapewnić sobie odpowiednich warunków życia. Stań się częścią naszej inicjatywy i pomagaj razem z nami.

Nowe okna u Pani Elżbiety

W poprzedniej edycji pomogliśmy między innymi pani Elżbiecie z Głogowa i jej wnuczce Klaudii. Okna w ich mieszkaniu nie były wymieniane od ponad 30 lat. Były pozbawione izolacji, nie domykały się, sprawiając, że miesiące zimowe były niezwykle trudne dla pani Eli i jej wnuczki. Ekipa Salva wykonała niezbędne pomiary i wróciła z zestawem nowych, sprawnych okien. Prace objęły demontaż dotychczasowych okien oraz instalację nowych – wszystko na koszt firmy Salva. Zobaczcie, jak przebiegały prace i jaki był ich końcowy efekt:

 

Ty też możesz pomóc!

Działamy na terenie województwa lubuskiego, w okolicach Poznania i Lubina. Jeśli znasz organizację lub rodzinę z tego rejonu, która potrzebuje nowych okien na zimę, napisz na adres biuro@salva.com.pl. Pamiętaj, aby udostępnić ten artykuł innym – im więcej otrzymamy zgłoszeń, tym więcej rodzin ma szansę na otrzymanie pomocy!

Dodaj komentarz