chwileczkę...
smart home gorzów wielkopolski

Zapraszamy na wystawę promocyjną w Gorzowie Wielkopolskim!

Szukasz inteligentnych rozwiązań, które zapewniają Ci bezpieczeństwo i realne oszczędności w Twoim domu? Odwiedź naszą wystawę promocyjną w Galerii Handlowej NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim między 20 a 21 października. Poznasz nowoczesne rozwiązania pozwalające na sterowanie własnym domem i otrzymasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji!

Automatyka domowa w zasięgu Twojej ręki

Salony Salva Okna i Drzwi oraz firma Somfy, specjalizująca się w dostarczaniu inteligentnych rozwiązań dla domu, połączyły siły, aby pokazać Tobie najbardziej nowoczesne systemy automatyki domowej. Dzięki nim nie tylko znacząco poprawisz swój codzienny komfort życia, ale także będziesz w stanie monitorować własne mieszkanie z każdego miejsca na świecie! Automatyka domowa to także bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny oraz znaczne oszczędności w zakresie zużycia energii elektrycznej.

tahoma somfy

Poznaj pełne możliwości inteligentnego domu w dniach 20-21 października 2017 r. w Galerii Handlowej NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim i zdobądź voucher uprawniający do skorzystania z oferty promocyjnej na system TaHoma.

Somfy gwarancją niezawodności

Firma Somfy to lider branży automatyki domowej dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego na całym świecie. Jej celem i misją jest poprawa komfortu naszego codziennego życia i zwiększenie naszego bezpieczeństwa. To dlatego 10% przychodów ze sprzedaży przeznacza ona na innowacje. Każdego dnia, 400 inżynierów pracuje nad rozwiązaniami, które sprawią, że Twoje życie stanie się lepszym. Dbają o najwyższą jakość i trwałość tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego każdy produkt firmy Somfy objęty jest pełną gwarancją.

TaHoma dla poprawy komfortu Twojego życia

Aplikacja TaHoma Premium to najwyższe osiągnięcie firmy Somfy, umożliwiające sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi przez Internet przy naciśnięciu zaledwie jednego przycisku! Wystarczy smartfon, tablet, laptop, a nawet smartwatch, aby podczas wakacji lub wyjazdu służbowego sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu. Dzięki możliwości programowania i ustalania harmonogramu masz całkowitą kontrolę nad zużyciem energii, ogrzewaniem, światłem. Czujniki bezpieczeństwa i dymu sprawią, że cała Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie i swobodnie.

Elastyczna konstrukcja systemu pozwala na wybranie takich jego elementów, które w pełni spełniają Twoje oczekiwania. Możesz je rozbudowywać w dowolnej chwili o kolejne funkcje. Dzięki nim zyskasz dom, który myśli, czuje i słucha.

inteligentny-dom-somfy

Wyjątkowa promocja – centrala sterująca TaHoma Premium za 1 zł!

To właśnie na system TaHoma Premium otrzymasz wyjątkową ofertę promocyjną, jeśli tylko odwiedzisz nas podczas wystawy promocyjnej! Między 20 a 21 października w galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim otrzymasz voucher uprawniający do skorzystania z promocji.

Wystarczy, że w okresie trwania promocji – od 20.10.2017 do 31.12.2017 – zakupisz dziesięć silników firmy Somfy w technologii IO, a otrzymasz centralę sterującą TaHoma Premium za złotówkę!

Zachowaj swój voucher oraz dowód zakupu produktu promocyjnego. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym regulaminie: Regulamin promocji TaHoma.

 

Czekamy na Ciebie w Gorzowie Wielkopolskim!

 

Dodaj komentarz